شماره مجوز 125/106/2727 ص/98
ساعات کاری 9:00 تا 22:00
امتیاز دهید :

سمپاشی سوسک

محیط زیست انسانی با استفاده از سمپاشی سوسک باید از وجود سوسک ها پاک شده و پیشگیری های لازم جهت جلوگیری از پیدایش و ازدیاد آنها به عمل آید، زیرا زیان های بهداشتی و اقتصادی زیادی ناشی از وجود سوسک ها در اماکن ومنازل وجود دارد.

پیش از هر چیز بهتر است بیشتر با سوسک Beetle و زیان و فواید آنها آشنا شویم تا به این موضوع برسیم که به راستی استفاده از سوسک کش ها در منازل یا سمپاشی منزل به صورت سراسری ضروری است یا راه های دیگری برای مبارزه با سوسک ها در خانه وجود دارد. به این موضوع پرداختیم چون بارها از تیم سم گستر افق سوال شده که بهترین سم برای از بین بردن سوسک فرش یا سوسک سیاه یا سوسک فاضلاب ،سوسک ریز و بزرگ چیست؟ تلاش می کنیم در ادامه به سوالاتی از این دست پاسخ بدهیم.

محل زندگی سوسک | سوسک ها از کجا می آیند؟

بهسازی محیط بهترین روش مبارزه با سوسک هاست که طی آن لازم است پناهگاههای سوسکها از بین برده شوند. برای این منظور باید در چهارچوب درهای فرسوده تعویض شوند و کلیه شکافهای دیوارها، کف، سقف، درزهای بین پله‌ها و... با سیمان یا مصالح دیگر به صورت کامل گرفته شوند. گاهی لازم است بندکشی بین کاشی‌های دیوار و کف و حاشیه و اطراف قرنیزها تشدید گردد.
از یاد نبرید که حفظ بهداشت، نظافت ساختمانها و جمع‌آوری، حمل و دفع بهداشتی زباله‌ داخل اماکن و معابر تاثیر مستقیم بر کاهش تعداد سوسکها دارد. برای جلوگیری از حضور سوسک ریز در کابینت یا زیر کابینت های آشپزخانه از ریخت و پاش مواد غذایی و انبار کردن پس مانده‌های مواد غذایی و نان خشک در ساختمان جلوگیری شود.
پوشاندن آب انبارها و مخازن آب، دفع صحیح فاضلاب، نصب صحیح و تراز نمودن سیفونها، خشکاندن محیط‌های مرطوب، گذاشتن توری در مدخل هواکش فاضلاب‌ها و چاههای فاضلاب و گذاشتن سرپوش کف‌شویه‌ها از ورود و خروج سوسک و لانه گزینی این حشره جلوگیری می‌کند و سوسک فاضلاب را به خانه نمی کشاند.
علاوه بر به کارگیری موازین بهسازی، با استفاده از سموم حشره‌کش نیز می‌توان به مبارزه با سوسکها پرداخت که سمپاشی سوسک با توجه به ایجاد آلودگی محیط زیست به عنوان آخرین روش برای مبارزه با سوسکها تلقی می‌گردد اما می تواند انواع سوسک های چوب، سوسک فاضلاب و بالدار و.... را در زمان بسیار کوتاه از بین ببرد.

 

اطلاعات کامل درباره خدمات سمپاشی منازل


سوسک ها از کجا می آیند؟

سمپاشی منزل برای از بین بردن سوسک

اگرچه وجود سوسکها در اماکن موجب بروز مخاطرات بهداشتی فراوان می‌گردد اما خطرات ناشی از استفاده از ترکیبات سمی برای از بین بردن آنها بخصوص در صورتی که با رعایت کامل جوانب احتیاط نباشد به مراتب بیشتر از وجود سوسکهاست. نوع سم و نحوه سمپاشی باید توسط افراد ورزیده و متخصص این امر انتخاب و انجام گردد.  هنگام سمپاشی باید کلیه موازین احتیاطی رعایت گردد و صاحب منزل نیز باید مواردی را رعایت کند که به آنها می پردازیم:

مراحل پیش از سمپاشی خانه

لازم است قبل از سمپاشی محلهای مورد نظر تمیز و در صورت امکان شستشو گردند و مواد غذایی، ظروف غذاخوری، وسایل کودکان و وسایل خواب و پرندگان باید از محل خارج یا روی آنها کاملاً پوشانیده شود.
برای مبارزه با سوسکها، یک بار سمپاشی محلهایی که زود به زود شسته می‌شود و استفاده از سمومی که اثر ابقائی آنها کم است کافی نمی‌باشد و ممکن است کپسولهای تخم موجود در محل که پنهان می‌باشند به تدریج باز شوند، بنابراین لازم است سم بیش از ۲-۳ ماه روی سطوح باقی بماند و یا در صورت شستشوی محل، سمپاشی سوسک، باید تکرار گردد.
سوسک های درشت حمام و سوسک های ریز آشپزخانه (سوسری های درشت حمام و ریز آشپزخانه) از آلوده‌ترین موجودات جهان هستند و دارای عادات غذایی و دفعی بسیار چندش آورند آنها از کثاقات، غذاهای فاسد، پارچه ها، و چسب کتاب ها تغذیه می کنند. آنها ها قسمتی از غذای کاملا هضم نشده ی خود را برمی گردانند و به دفع مدفوع روی غذا عادت دارند. همچنین این حشرات از دهان و غددی که منافذ آن در پوست آنها باز می شوند ماده نامطلوب ترشح میکنند که در مسیر رفت و آمد و منابع غذای ایشان بوی ماندگار ناخوشایندی ایجاد می کنند.
مراحل پیش از سمپاشی خانه

عمر سوسک چقدر است؟

در زمان سمپاشی منازل یا سایر مکان ها به شما گفته می شود که سمپاشی باید تمدید شود. در این حالت بسیاری افراد با این سوال روبه رو می شوند که عمر سوسک چقدر است؟ در این رابطه باید بگویم که میانگین عمر سوسک ها 6 ماه است و هر یک از سوسک های ماده در یکبار تخم گذاری 30 تا 40 تخم تولید می کنند.

فواید سوسک

با وجود این که وجود سوسک ها به ویژه سوسک های بالدار و فاضلابی یکی از معضلاب زندگی شهری است در کلان شهرهاست اما باید بدانید که هیچ موجودی بدون فایده آفریده نشده و حتی سوسک ها نیز فواید زیادی دارند. جالب است بدانید که تنها 1 درصد از سوسک ها جزو موجودات موذی دسته بندی می شوند و باقی آنها نقش مهمی در چرخه زندگی سایر موجودات زنده ایفا می کنند و مشکلاتی همچون انتقال بیماری را در پی ندارند.

شرکت سمپاشی سوسک در تهران

در عین ناباوری باید بدانید که سمپاشی به منظور از بین بردن سوسک هزینه بالایی ندارد و حتی در شهرهایی مثل تهران نیز می توان با صرفه هزینه ای بسیار معقول از شر سوسک ها راحت شد. گاهی گفته می شود سوسک های آمریکایی یا بالدار و... به راحتی از بین نمی روند اما اگر سمپاشی سوسک را به افراد باتجربه در این زمینه بسپارید می توانید هر نوع حشره ای را از بین ببرید.
شرکت سم گستر افق در تهران و گیلان به صورت وسیع خدمات خود را ارائه می دهد و تیم ما با مشاوره رایگان و برآورد قیمت در کنار استفاده از سموم مرغوب فرانسوی و آلمانی آرامش زندگی را به منازل شما باز می گردانند.
شرکت سمپاشی سوسک در تهرانبرای کسب اطلاع بیشتر و حتی فقط برای پرسیدن قیمت سمپاشی سوسک با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.پرسش و پاسخ سمپاشی سوسک

شرکت سمپاشی خوب و ارزان کجاست؟

شرکت سم گستر افق

همه سوسک ها آلوده هستند؟

جالب است بدانید که تنها 1 درصد از سوسک ها جزو موجودات موذی دسته بندی می شوند و باقی آنها نقش مهمی در چرخه زندگی سایر موجودات زنده ایفا می کنند و مشکلاتی همچون انتقال بیماری را در پی ندارند.

چرا سوسک های حمام آلوده هستند؟

سوسک های درشت حمام و سوسک های ریز آشپزخانه (سوسری های درشت حمام و ریز آشپزخانه) از آلوده‌ترین موجودات جهان هستند و دارای عادات غذایی و دفعی بسیار چندش آورند آنها از کثاقات، غذاهای فاسد، پارچه ها، و چسب کتاب ها تغذیه می کنند. آنها ها قسمتی از غذای کاملا هضم نشده ی خود را بر میگردانند و به دفع مدفوع روی غذا عادت دارند.

عمر سوسک چقدر است؟

میانگین عمر سوسک ها 6 ماه است و هر یک از سوسک های ماده در یکبار تخمگذاری 30 تا 40 تخم تولید می کنند.