شماره مجوز 125/106/2727 ص/98
ساعات کاری 9:00 تا 22:00
امتیاز دهید :

سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

ساس تختخواب نام عامیانه نوعی از حشرات است که : بدنی بیضی شکل و به رنگ قهوه ای مایل به قرمز دارندو در سطح پشتی بدن دارای چروکیدگی های نامنظمی هستند …

ساس چیست؟

یکی از سوالات متداولی که از کارشناسان ما در سم گستر افق پرسیده می شود این است "ساس چیست و از کجا میاد؟ یا سم ساس چیست" به همین خاطر در این بخش از وبسایت به بررسی این جانور کمتر شناخته شده می پردازیم.
شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که حشره و جانوری عجیب را برای اولین بار در داخل خانه‌تان ببینید و اطلاع نداشته باشید که چه است و خطرناک است یا خیر؟

ساس انگلی

ساس انگلی

برخی جانوران و حشرات کوچک بسیار خطرناک و کشنده هستند و از تماس با آن‌ها باید جدا جلوگیری شود و حتی نباید آن‌ها را کشت زیرا سمی کشنده از داخل بدن آن‌ها بیرون می‌آید.
ساس انگلی، حشره‌ای است که حامل بیماری بسیاری خطرناکی به نام تریپانوزومیازیس یا شاگاس است که نه تنها برای افراد کشنده است بلکه می‌تواند منجر به مرگ حیوانات نیز شود. شاگاس نوعی بیماری انگلی استوایی است که این بیماری سبب عفونت در بدن می‌شود و در ابتدا علائم خاصی ندارد اما از جمله علائم آن می‌توان به تب، سردرد، تورم در ناحیه‌ای گزیده‌شده و همچنین تورم در غدد لنفاوی اشاره کرد. در نهایت این بیماری منجر به بزرگ شدن بطن و نارسایی قلبی می‌شود.
ساس انگلی با نیش زدن انسان و حیوانات می‌تواند به راحتی این بیماری را به آن‌ها منتقل کند. علاوه بر این، این بیماری می‌تواند از طریق خون و پیوند اندام و حتی استفاده از مواد غذایی آلوده به این انگل به افراد سرایت کند. از طرف دیگر، این بیماری می‌تواند از مادر به فرزند نیز منتقل شود. پس نباید ساس ها به ویژه ساس های انگلی را دست کم گرفت.

 

اطلاعات کامل درباره خدمات سمپاشی کارگاه و انبار

 

ساس چیست

ساس چطور بیماری را منتقل می کند؟

در واقع ساس با نیش زدن از خون انسان و حیوانات تغذیه می‌کند. در بیشتر موارد علائم بیماری در زمانی خود را نشان می‌دهند که دیگر انگل در بدن پخش شده است و تا حدودی کار از کار گذشته است و بیماری در مرحله پیشرفت قرار گرفته است.
گفته می‌شود که در صورت مشاهده این حشره سعی نکنید آن را بکشید زیرا ممکن است هنگام کشتن آن به طور ناگهانی در تماس با آن قرار گیرید. این موجود می‌تواند به راحتی و سریعا شما را نیش بزند و از خون شما تغذیه کند. اگر با این موجود مواجه شدین به سرعت با شرکت سمپاشی در تهران یا شعبه گیلان سم گستر افق تماس بگیرد و ما به سرعت شما را یاری کرده و برای از بین بردن آن اقدام می کنیم. بهترین راه برای ازبین بردن این حشره سمپاشی است.

سم برای ساس

سمپاشی به منظور از بین بردن انواع ساس ها باید توسط متخصصان انجام شود که از وزارت بهداشت تاییدیه دارند زیرا حتی یک ساس بارور اگر در سمپاشی از بین نرود می تواند فقط در حدود 3 ماه 300 ساس تولیدکند و به سرعت به وضعیت قبل باز خواهید گشت اما شرکت هایی مثل سم گستر که تضمین کیفیت سم دارند می توانند با بررسی محیط دقیقا اعلام کنند که چه میزان سم برای ساس و چه سمی باید استفاده شود تا ساس مورد نظر شما برای همیشه از بین برود، با این وجود اگر باز هم می خواهید که به صورت شخصی سمپاشی ساس را برای از بین بردن ساس انجام بدهید باید چند کار را پیش از شروع عملیات سمپاشی انجام بدهید که عبارت اند از:
انتقال مواد خوراکی موجود در محیط به داخل یخچال یا خارج از محیط خانه
خلوت کردن محیط تا جایی که امکان دارد
لباس و پارچه هایی که آلوده شده اند را با آب بالای 60 درجه سانتی گراد بشویید
ساس ها در مناطقی مثل کشو یا چوب پرده پنهان می شوند بنابراین می توانید کشوها را در بیاورید یا در موقع سمپاشی با دقت زیاد آنها را سمپاشی کنید
پس از سمپاشی ساس نیز باید در نظافت منزل کوشا باشید و تا جایی که امکان دارد از تل انبار شدن وسایل روی هم خودداری کنید تا از نبود ساس مطمئن شوید.

 

عکس ساس

آیا ساس با سمپاشی از بین میرود؟

خوشبختانه شرکت سم گستر سمپاشی ساس را به صورت تخصصی انجام می دهد و لازم نیست که برای از بین بردن ساس خود را به زحمت زیادی بیندازید تنها کافیست با شماره تلفن های مندرج در وبسایت تماس بگیرید تا مطمئن شوید که ساس با سمپاشی از بین میرود.

قیمت سمپاشی ساس

شناسائی :

ساس تختخواب نام عامیانه نوعی از حشرات است که : بدنی بیضی شکل و به رنگ قهوه ای مایل به قرمز دارند

در سطح پشتی بدن دارای چروکیدگی های نامنظمی هستند

حشره تازه از تخم درامده تقریباً بی رنگ اما بسیار شبیه به فرم بالغ است تنها تفاوت انها در کوچک بودنشان است.

پس از خونخواری ، حشره بالغ به رنگ قهوه ای مایل به قرمز و حشره تازه از تخم درآمده ( که نمف یا پوره نامیده می شود ) به رنگ قرمز یا زرشکی در می آید.

عادت زندگی و طرز رفتار :

از انسان خونخواری می کند اما در صورتی که میزبان انسانی در دستری نداشته باشد از خون پرندگان و جوندگان نیز تغذیه نماید.

شب هنگام زمانی که میزبان در خواب است خونخواری می کند و بعد از آن به پناهگاه خود باز می گردد.

به هنگام روز داخل درزها و شکاف های کف و دیوار اماکن وسایل چوبی ، تختخواب ، تشک، زیر قاب عکس ها ، کاغذ دیواری ولابلای صفحات کتاب و کاغذ و نیز درون پشتی ها و پشت قرمز ها مخفی می شود .

اهمیت بهداشتی :

خونخواری از انسان

-ایجاد خارش و کهیر و در نتیجه بر هم خوردن آرامش و آسایش انان

-ایجاد بوی نامطبوع در اثر ترشح نوعی ماده روغنی از بدنشان

چگونه به وجود آلودگی پی ببریم:

مشاهده لکه های خون و نقاط تیره رنگی که در اثر مدفوع توسط حشره روی ملافه، تشک، لباس خواب و دیوار ایجاد می شود .

استشمام بوی نامطبوع انها در مواردی آلودگی شدید.

انتشار آلودگی

ساس از راه لباس ، تختخواب ، لوازم خواب و مبلمان دست دوم و نیز راه چمدان مسافران به اماکن تازه و غیره آلوده راه پیدا می کند .

 

رعایت اصول بهداشتی مثل :

۱- بخارشوئی تشک های خوشخواب.

۲- تکاندن تشک های معمولی و سنتی و همچنین بالش ها و کشیدن جاروبرقی بروی آنها .

۳- شستشوی منظم و تعویض مداوم ملحفه و روبالشی .

۴- جارو کشیدن روزانه منزل ، مبلمان و اثاثیه داخلی منزل بخصوص لابلای فرو رفتگی ها و چین خوردگی های انها با استفاده از جاروی برقی.

۵-تعمیر شکاف های موجود در گچ دیوار.

۵-تعمیر برامدگی های ایجاد شده در کاغذ دیواری .

۶-رنگ آمیزی و تعمیر لوازم قدیمی چوبی بخصوص محکم کردن اتصالات میان قطعات.

۷-گذراندن شعله شمع از زیر فنر های تختخواب و درزها و شکاف های ان در صورتی که فلزی باشد.

۸-استفاده از بهترین سم برای ساس و دارای مجوز بهداشتی .

۹-مشورت با مراکز بهداشتی و شرکت سمپاشی ساس در مبارزه با حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و تشخیص بهترین زمان سمپاشی ساس ، که دارای مجوز معتبر و رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی باشند.

 

اگر شما هم نیاز به سمپاشی ساس دارید و دنبال شرکت سمپاشی ساس می گردید ، ما علاوه بر ارائه این خدمات، لیست قیمت سمپاشی ساس را نیز در اختیار شما خواهیم گذاشت و به صورت رایگان و تخصصی راهنماییتان میکنیم.نگران نباشید.آخرین مقالات