شماره مجوز 125/106/2727 ص/98
ساعات کاری 9:00 تا 22:00
امتیاز دهید :

بهترین سم برای سمپاشی منازل

بهترین سم برای سمپاشی منازل
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ / تعداد بازدید : 18876
با گرم شدن هوا معضل حضور حشرات موزی چون سوسک و موش در منازل و معابر گریبان گیر بسیاری از ایرانیان به خصوص شهروندان می‌شود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با دیدن سوسک و مارمولک در خانه های خود به فکر خرید سم قوی برای حشرات موذی بیفتید. عواملی همچون شیوع بیماری های گوناگون، حضور انواع انگل و میکروب در کنار اهالی منزل و در نهایت به خطر افتادن سلامت سبب می شوند که ایرانیان همه ساله با گرم شدن هوا و نزدیک شدن به فصل تابستان در صدد سمپاشی منزل خود باشند. همواره توصیه می شود که سمپاشی منازل خود را به یک شرکت سمپاشی معتبر بسپارید تا با یکبار سمپاشی ضمانت یک یا چند ساله عدم حضور حشرات را در خانه شما بدهد با این وجود اگر علاقه مند هستید که با انواع سموم مناسب خانه آشنا شوید در ادامه به این بحث می پردازیم و در مقالات بعد به بررسی قیمت سمپاشی منازل در تهران خواهیم پرداخت.

 

اطلاعات کامل درباره خدمات سمپاشی منازل


بهترین سم برای حشرات خانگی

برای رسیدن به پاسخ این سوال که چه سمی برای منزل شما مناسب است یا بهترین سم خانگی موجود در بازار چیست سموم را بر اساس حشرات خانگی دسته بندی می کنیم، سم مخصوص سوسک، سم مخصوص موش، سم مخصوص ساس و سم مخصوص موریانه و... که برای هر یک از آنها بر اساس شرایط هر منزل پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم و بهترین سم را ارائه خواهیم داد.
به صورت کلی باید بدانید که سمی که برای منازل استفاده می شود در دسته سموم عمومی و پایروتیروئیدها pyrethroid insecticides هستند. سموم پایروتیروئید ساختمانی از استر یک اسید و الکل تشکیل می‌شوند. این نوع سم از جدیدترین نوع سمومی هستند که در سمپاشی خانه ها از آن استفاده می‌کنیم اما آنها نیز به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که مهمترین آنها عبارت اند از بیورزمترین، سایفلوترین، آلترین و بیو آلترین، سایفلوترین، دلتامترین، فنترین، لمبداسیهالوترین، سایپرمترین و پرمترین.
در گذشته از سموم پایروتیروئید بیشتر برای از بین بردن پشه استفاده می شد به این صورت که متخصصان این سم ها را با آب یا روغن مخلوط کرده و با پمپ های پرفشار به محل استقرار حشرات پمپاش می کردند. پایروتیروئیدها لزوما مضر نیستند و خوب است بدانید که در بسیاری از محصولاتی که ما به صورت روزانه از آنها استفاده می کنیم مانند برخی شامپوها، شامپوی حیوانات یا داروهای رفع شپش از آنها استفاده می شود. مهم این است که به خاطر داشته باشید پایروتیروئیدها یک سرگروه اصلی هستند که از سموم زیرمجموعه آنها برای دفع حشرات گوناگون بر اساس تشخیص متخصص استفاده می شود.
سموم پایروتیروئیدی می توانند طیف وسیعی از حشره ها را از بین ببرند که مورچه ها، پشه ها، پروانه ها، مگس ها و کک ها بلافاصله پس از برخورد با این سم از بین می روند. اگر قصد دارید که سم را خریداری کرده و خودتان استفاده کنید باید مطمئن شوید که از برند خوبی خرید خود را انجام می دهید که باز هم توصیه می کنیم از شرکت های سمپاشی استفاده کنید تا ضمانت کاری ارائه بدهند.
توجه داشته باشید که از سموم پایروتیروئید فقط برای سمپاشی منزل استفاده نمی شود بلکه امروزه برای از بین بردن آفات محصولات کشاورزی و باغات نیز از آنها استفاده می گردد.

بهترین سم سمپاشی منازل

سمپاشی منزل برای انسان مضر است؟

به صورت کلی پایروتیروئیدها برای انسان ها و حتی افراد مسن و پستانداران مضر نیست اما اگر روی پوست انسان قرار بگیرد ممکن است که حساسیت زا باشد و پوست را دچار بی حسی و گزگز کردن بکند. برای آن که با هیچ مشکلی از نظر سلامتی روبه رو نشوید موارد ایمنی که در ادامه بیان شده را رعایت نمایید.

مسمومیت در اثر سمپاشی منازل

یکی از مواردی که همه ساله با آن روبه رو هستیم این است که به دلیل عدم اطلاعات کافی از عوارض سمپاشی منازل و عدم رعایت نکات ایمنی پس از سمپاشی متاسفانه اهالی منزل دچار مسمومیت می شوند. لطفا توجه داشته باشید که قبل، در حین و بعد از سمپاشی منازل باید نکاتی را رعایت کنید تا دچار مسمومیت نشوید؛ تمامی این نکته ها پس از بررسی پروژه شما توسط کارشناسان شرکت سم گستر افق توضیح داده می شوند اما به صورت خلاصه و به علت اهمیت بالای آنها در اینجا آنها را مرور می کنیم.
پیش از سمپاشی به درستی با کارشناسان سمپاشی مشورت کنید و حدس‌های خود را در رابطه با مکان های ورود حشرات به منزل با آنها در میان بگذارید. بهتر است که در زمان سمپاشی فقط فرد سمپاش در خانه باشد یا اگر از شرکت های سمپاشی استفاده می کنید فقط یک فرد همراه با سمپاش در خانه باشد و سایر اهالی خانه را ترک کنند. بعد از اتمام سمپاشی فردی که همراه با سمپاش در منزل حضور داشت باید برای احتیاط دست و صورت خود را بشوید و در صورت امکان (در مکانی جز آن منزل) حمام کند. تمامی خوراکی ها را پیش از سمپاشی از منزل خارج کنید (در کمد و یخچال و... موردی ندارد منظور مثلا ظرف میوه روی میز پذیرایی است).
توصیه می شود که بعد از اتمام عملیات سمپاشی تا 48 ساعت به منزل باز نگردید اما در رابطه با شرکت سم گستر افق به دلیل استفاده از سم های خارجی و تنوع سموم این موضوع را از کارشناس بپرسید در بسیاری از مواقع نیازی نیست که تا 48 ساعت به خانه باز نگردید. توصیه می‌شود که بعد از بازگشت به منزل در و پنجره ها را باز کرده و اجازه بدهید هوا از خانه خارج شود.
فراموش نکنید که حتما پس از سمپاشی به سرعت باید اجساد حشرات را از منزل خارج کنید. اگر این موارد را رعایت کنید دچار مسمومیت بر اثر سمپاشی نخواهید شد اما خوب است بدانید که علائم مسمومیت از این طریق عبارت اند از دلدرد، خارش گلو، تعرق زیاد، سرگیجه، حالت تهوع و انواع مشکل تنفسی. لازم به ذکر است که سمومی که شرکت سمپاشی افق ارائه می دهد کاملا ضد حساسیت و بی بود هستند و شما را دچار مشکلاتی از این قبیل نخواهند کرد.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاع درباره قیمت سمپاشی با شماره های مندرج در وب سایت پیش رو تماس بگیرید تیم سم گستر افق در خدمت شماست.
پرسش و پاسخ بهترین سم برای سمپاشی منازل

سمپاشی خانه برای انسان خطر دارد؟

به صورت کلی پایروتیروئیدها برای انسان ها و حتی افراد مسن و پستانداران مضر نیست اما اگر روی پوست انسان قرار بگیرد ممکن است که حساسیت زا باشد و پوست را دچار بی حسی و گزگز کردن بکند.

سموم پایروتیروئیدی برای از بین بردن چه نوع حشراتی کاربرد دارد؟

سموم پایروتیروئیدی می توانند طیف وسیعی از حشره ها را از بین ببرند که مورچه ها، پشه ها، پروانه ها، مگس ها و کک ها بلافاصله پس از برخورد با این سم از بین می روند.

اسم سموم مناسب برای منازل چیست؟

آنها نیز به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که مهمترین آنها عبارت اند از بیورزمترین، سایفلوترین، آلترین و بیو آلترین، سایفلوترین، دلتامترین، فنترین، لمبداسیهالوترین، سایپرمترین و پرمترین.

بهترین سم برای سمپاشی منازل چیست؟

به صورت کلی باید بدانید که سمی که برای منازل استفاده می شود در دسته سموم عمومی و پایروتیروئیدها pyrethroid insecticides هستند.ارسال نظر
حسینی 2 سال قبل
لغو
پاسخ
0-

سلام من یک سم برای دفع حشره سن می خوام