شماره مجوز 125/106/2727 ص/98
ساعات کاری 9:00 تا 22:00
Inner Banner
سمپاشی کشاورزی

سمپاشی کشاورزی

امتیاز دهید :

وجود حشرات در باغات و مزارع کشاورزی همواره خسارات متعددی به بار می آورند که گاها جبران ناپذیر هستند. هر نوع گیاه، میوه و گلی باید بررسی شده و برای از بین بردن حشرات آن بهترین سم مورد استفاده قرار بگیرد. بهترین روش برای حفاظت از مزارع در مقابل انواع حشرات موذی پیشگیری از حضور آنها با بهبود سطح کیفی و سلامت مزارع می باشد. اگر با انواع سمپاشی کشاورزی آشنایی ندارید یا نمی دانید چه زمانی باید شروع به سمپاشی کنید ما در شرکت سم گستر افق حاضر به همکاری و رفع معضل شما در کمترین زمان ممکن و با استفاده از بهترین سموم وارداتی از آلمان و فرانسه هستیم. از بین رفتن حشرات و آفات در مزارع و باغات شما پس از سمپاشی، توسط سم گستر افق تضمین می شود. ما سالهاست به صورت حرفه ای در این زمینه فعال هستیم و با کار باکیفیت و مشاوره رایگان اطمینان خاطر شما را جلب خواهیم کرد. ابتدا اگر با زمان و نحوه سمپاشی و کود دهی مناسب در باغات مرکبات آشنایی ندارید شما را به دیدن صفحه مربوطه دعوت می کنیم.

 

سمپاشی کشاورزی سم گستر

دفع ملخ با استفاده از سموم پیشرفته
دفع کرم برگ خوار
دفع انواع موش ها با استفده از طعمه گذاری و چسب های مخصوص
دفع انواع حشرات مزارع

سمپاشی ملخ

یکی از آفاتی که ازدیاد آن در برخی نقاط ایران سبب وارد کردن خسارات مالی بسیاری می شود ملخ است. ملخ ها داخل خاک تخم ریزی می کنند و انواع متعددی دارند و متاسفانه به صورت گروهی به مزارع هجوم می برند و کنترل آن کار بسیار دشواری است. متاسفانه این حشرات از مخرب ترین دشمنان زمین های کشاوری به شمار می روند و کشاورزانی که با مشکل ملخ رو به رو می شوند یا در مناطقی هستند که می دانند ممکن است با چنین مشکلی رو به رو شوند بهتر است هرچه سریع تر از متخصصان یاری بخواهند. از معایب ملخ ها این است که اگر جلوی آنها گرفته نشود هرسال شمار آنها بیشتر می شود و زمان زیادی در محیط می مانند و آسیب های فراوانی را به کشاورزان وارد می کنند.
از دلایل ازدیاد ملخ ها در ایران می توان به کم شدن میزان بارش سالانه و عدم مدیریت درست منابع آبی اشاره کرد. به عبارتی پس از دوره خشکسالی یک باران می تواند سبب هجوم ملخ ها شود. در واقع ملخ ها برای یافتن غذا مکان خود را عوض کرده و به نوعی مهاجرت می کنند.
بر اساس نوع ملخ باید با آنها مبارزه کرد در بخش سمپاشی ملخ و سم مناسب آن با برخی از انواع ملخ ها و چرخه زندگی آنها آشنا شدیم که شما را دعوت می کنیم برای توضیحات تکمیلی از آن دیدن کنید. به طور کلی می توان گفت که ملخ ها از گیاهان تغذیه می کنند و می توانند به راحتی برخی محصولات کشاورزی مانند ذرت، پیاز و... را در چند دقیقه از بین ببرند بنابراین خواهشمندیم برای جلوگیری از فجایعی که ملخ ها می توانند سبب آن شوند با متخصصان سم گستر افق تماس بگیرید و بدانید مشاوره کاملا رایگان است و ما تا پایان این معضل در کنار شما خواهیم بود.

سمپاشی جیرجیرک

از دیگر آفات دردسر ساز برای محصولات کشاورزی در ایران جیرجیرک است که انواع مختلفی دارد اما اغلب آنها در رنگ های قهوه ای و قرمز و سبز دیده می شوند. برخی از انواع جیرجیرک ها دارای بال هستند و برخی فقط قدرت پرش دارند.
جیرجیرک‌ها به دلیل رفتار تغذیه‌ای گیاه‌خوار خود، گاهی اوقات می‌توانند آفات جدی محصولات کشاورزی باشند. رفتار تونل زنی توسط برخی جیرجیرک ها نیز می تواند باعث زیان قابل توجهی در تولید سبزیجات شود. جیرجیرک های آسیب زا بیشترین آسیب را به بستر بذر و نهال های تازه پیوند شده وارد می کنند. تونل زدن از طریق خاک اطراف، سیستم ریشه گیاهان، خاک اطراف را خشک می کند و گیاهان تحت فشار آبی قرار می گیرند و در نهایت از بین می روند. برخی جیرجیرک ها نیز از ریشه تغذیه می کنند و اینگونه به گیاهان آسیب می رسانند؛ البته در طول شب‌های گرم و مرطوب، ممکن است از ساقه‌ها و گاهی از برگ‌های سطح نیز خاک تغذیه کنند. کشاورزانی که محصولات قابل فروش آنها در زیر زمین مانند سیب زمینی و تربچه، هویچ و... تولید می کنند در معرض خطر این نوع جیرجیرک ها قرار دارند حتی مشاهده شده است که گیاهان توسط جیرجیرک کامل به روی سطح خاک آوره شده است.

سمپاشی آفات گیاهان

بسیاری از محصولات کشاورزی به ویژه درختان در صورت عدم رسیدگی به آنها و سمپاشی دچار آفت می شوند. آفات بسیار متعدد هستند اما متداول ترین آنها عبارت است از کنه، لارو و شپشک که البته بر اساس محیط زیست و موقعیت بسیار متفاوت هستند و نیاز به بررسی تخصصی دارند. برای آشنایی کامل تر در رابطه با آفت گیاه و سم مخصوص آفت ها شما را دعوت می کنیم تا از صفحه ارائه شده دیدن کنید.

 

اطلاعات کامل درباره خرخاکی و روش از بین بردن آنپرسش و پاسخ سمپاشی کشاورزی

چه تضمینی است که پس از سمپاشی آفات از بین بروند؟

از بین رفتن حشرات و آفات در مزارع و باغات شما پس از سمپاشی، توسط سم گستر افق تضمین می شود.

سمپاشی کشاورزی چه حشراتی را از بین می برد؟

دفع ملخ با استفاده از سموم پیشرفته
دفع کرم برگ خوار
دفع انواع موش ها با استفده از طعمه گذاری و چسب های مخصوص
دفع انواع حشرات مزارع

دستورالعمل سمپاشی وزارت بهداشت چیست؟

دستورالعمل سمپاشی که توسط وزارت بهداشت ارائه شده بسیار طویل است برای آشنایی با موارد آن لطفا مطالب وب سایت پیش رو را بخوانید. تمامی سمپاشی هایی که توسط شرکت سمپاشی سم گستر افق انجام می شود بر اساس استانداردهای جهانی و وزارت بهداشت است.

قیمت سمپاشی کشاورزی چقدر است؟

برای این منظور باید با شماره 09126785059 تماس گرفته و پس از پاسخ دهی به چند سوال و مشاوره رایگان قیمت سمپاشی زمین مورد نظر شما مشخص شود.