شماره مجوز 125/106/2727 ص/98
خدمات 24ساعته
Inner Banner
سمپاشی کشاورزی

سمپاشی کشاورزی

امتیاز دهید :
وجود حشرات در باغات و مزارع کشاورزی همواره خسارات متعددی به بار می آورند که گاها جبران ناپذیر هستند. هر نوع گیاه، میوه و گلی باید بررسی شده و برای از بین بردن حشرات آن بهترین سم مورد استفاده قرار بگیرد. بهترین روش برای حفاظت از مزارع در مقابل انواع حشرات موذی پیشگیری از حضور آنها با بهبود سطح کیفی و سلامت مزارع می باشد. اگر با انواع سمپاشی کشاورزی آشنایی ندارید یا نمی دانید چه زمانی باید شروع به سمپاشی کنید ما در شرکت سم گستر افق حاضر به همکاری و رفع معضل شما در کمترین زمان ممکن و با استفاده از بهترین سموم وارداتی از آلمان و فرانسه هستیم.
از بین رفتن حشرات و آفات در مزارع و باغات شما پس از سمپاشی، توسط سم گستر افق تضمین می شود. ما سالهاست به صورت حرفه ای در این زمینه فعال هستیم و با کار باکیفیت و مشاوره رایگان اطمینان خاطر شما را جلب خواهیم کرد.

انواع خدمات سمپاشی کشاورزی سم گستر

دفع ملخ با استفاده از سموم پیشرفته
دفع کرم برگ خوار
دفع انواع موش ها با استفده از طعمه گذاری و چسب های مخصوص
دفع انواع حشرات مزارع


پرسش و پاسخ سمپاشی کشاورزی

چه تضمینی است که پس از سمپاشی آفات از بین بروند؟

از بین رفتن حشرات و آفات در مزارع و باغات شما پس از سمپاشی، توسط سم گستر افق تضمین می شود.

سمپاشی کشاورزی چه حشراتی را از بین می برد؟

دفع ملخ با استفاده از سموم پیشرفته
دفع کرم برگ خوار
دفع انواع موش ها با استفده از طعمه گذاری و چسب های مخصوص
دفع انواع حشرات مزارع

دستورالعمل سمپاشی وزارت بهداشت چیست؟

دستورالعمل سمپاشی که توسط وزارت بهداشت ارائه شده بسیار طویل است برای آشنایی با موارد آن لطفا مطالب وب سایت پیش رو را بخوانید. تمامی سمپاشی هایی که توسط شرکت سمپاشی سم گستر افق انجام می شود بر اساس استانداردهای جهانی و وزارت بهداشت است.

قیمت سمپاشی کشاورزی چقدر است؟

برای این منظور باید با شماره 09126785059 تماس گرفته و پس از پاسخ دهی به چند سوال و مشاوره رایگان قیمت سمپاشی زمین مورد نظر شما مشخص شود.