شماره مجوز 125/106/2727 ص/98
ساعات کاری 9:00 تا 22:00
Inner Banner
سمپاشی پارکینگ

سمپاشی پارکینگ

امتیاز دهید :

خدمات سمپاشی پارکینگ

حتما می دانید پارکینگ ها پتانسیل بالایی برای جذب حشرات به ویژه سوسک های فاضلابی دارند. محیط تاریک و اغلب نمناک پارکینگ منازل و مجتمع های تجاری همواره لانه جوندگان و حشرات می شود. می‌توان با نظافت روزانه و جلوگیری از انباشت نخاله در پارکینگ ها میزان این جانداران را کاهش داد اما نمی توان نادیده گرفت که سمپاشی امری انکار ناپذیر برای پارکینگ هاست.
اگر پارکینگ منزل یا محل کار شما دچار معضل وجود سوسک شده است باید در کنار بهسازی منبع آلوده هرچه سریع تر برای سمپاشی محیط اقدام کنید. شرکت سمپاشی سم گستر افق همواره از سموم وارداتی آلمانی و فرانسوی برای سمپاشی استفاده می کند و این کار تضمینی است اما در رابطه با پارکینگ به دلیل عدم توجه مشتریان در اغلب مواقع و عدم توجه به نظافت محل همچنین قرار داشتن تخم حشرات در محل های دورتر نیاز به سمپاشی مجدد احساس شود. برای اطمینان خاطر در این رابطه می توانید با شماره تلفن های مندرج در وب سایت رو به رو تماس گرفته و همین حالا از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

سمپاشی پارکینگ به منظور از بین بردن سوسک

وجود سوسک به ویژه سوسک های ریز از معضلات بسیاری از شهروندان کلان شهرهاست که گاهی حضور آنها در پارکینگ منازل زندگی را با مشکلات متعددی روبه رو می کند. در این جا چند موضوع مورد سوال در این رابطه را باهم بررسی کرده و پاسخ می دهیم.

آیا سمپاشی سوسک ها را از لانه بیرون می آورد؟

طبیعی است که سوسک ها با سمپاشی بیرون بیایند و به مدت دو هفته تعداد زیادی از آنها را در محیط مورد نظر ببینید اما نترسید. دیدن آنها در حال سرگردانی معمول است زیرا آنها سمپاشی شده اند بنابراین آنها به دنبال منابع غذایی یا آب برای رشد می گردند و ممکن است که به پرسه زدن بپردازند اما زمانی که از شرکت سمپاشی معتبر کمک بگیرید و سموم مناسب تهیه کنید سوسک ها به سرعت از بین می روند و اگر آنها را ببینید هم به صورت مرده یا تلو تلو خوران پیش از مرگ هستند.

آیا سمپاشی برای سوسک پارکینگ موثر است؟

در حال حاضر سموم متعددی در بازار وجود دارند که قابلیت از بین بردن سوسک ها و حتی سوسک های ریز آلمانی را دارند اما توصیه نمی شود که مدام محیط را اسپری کنید بلکه بهترین روش این است که یکبار سمپاشی حرفه ای انجام بدهید و پس از آن با پاکیزه نگه داشتن محیط از لانه سازی مجدد سوسک ها جلوگیری کنید. یکی از بدترین اعمالی که می تواند موجب تجمع سوسک باشد، تل انبار کردن وسایل بی استفاده در گوشه ای از پارکینگ است.

چه بویی سوسک ها را فراری می دهد؟

مرکبات. ممکن است بوی مرکبات تازه را دوست داشته باشید، اما سوسک ها از این عطر متنفرند. این بدان معناست که می‌توانید از پاک‌کننده‌های معطر مرکبات در آشپزخانه و حمام خود استفاده کنید تا سوسک‌های ماندگار را از بین ببرید؛ همچنین می توانید چند پوست مرکبات را در اطراف خانه خود در مکان های استراتژیک نگهداری کنید اما متاسفانه این راه حل برای پارکینگ ها مناسب نیست و توصیه نمی کنیم زیرا از مهمترین دلایل وجود سوسک در پارکینگ علاوه بر عدم نظافت محیط، دریچه چاه های فاضلاب است بنابراین باید فاضلاب توسط متخصصان سمپاشی شود.

وجود سوسک در ماشین

سوسک ها ممکن است از خانه شما به ماشین شما یا از محل کار به ماشین شما از طریق کیف و چیزهای دیگر به داخل خودرو منتقل شند. مشکل سوسک این است که تمایل دارد هر کجا که می روید دنبال شما بیاید! سوسک‌ها ممکن است حتی در لباس‌های شما یا وسایلی را که با خود حمل می‌کنید هم باشند پس بهتر است با یک سمپاشی حرفه ای از این معضل آسوده خاطر شوید به ویژه اگر پارکینگ شما مشکل سوسک دارد و ممکن است از این طریق زندگی تمامی ساکنان محیط را دچار اختلال نماید.

 

اطلاعات کامل درباره انواع سوسک


اقدامات بعد از سمپاشی پارکینگ

نظافت

پوشاندن دریچه فاضلاب

انبار کردن وسایل کهنه در پارکینگ

در صورت نیاز به سمپاشی دوره ای به موقع برای سمپاشی اقدام شود.