شماره مجوز 125/106/2727 ص/98
خدمات 24ساعته
Inner Banner
سمپاشی منازل

سمپاشی منازل

امتیاز دهید :
شرکت سم گستر افق با ارائه بهترین خدمات در منازل که با استفاده از سموم پشرفته و خارجی آلمانی و فرانسوی بهترین روش و راه حل را برای از بین بردن حشرات موذی ارائه می دهد و یک محیط امن برای افراد خانه ایجاد می کند. شرکت سم گستر افق با بهترین پرسنل آماده ارائه خدمات به منازل هم میهنان عزیز می باشد در ادامه بیشتر در رابطه با مسائلی نظیر قیمت سمپاشی خانه ها، انواع حشرات موذی و چگونگی سمپاشی آنها خواهیم گفت.

انواع خدمات و ضرورت سمپاشی منازل

از بین بردن سوسک ها در منازل باعث از میان رفتن ریز انگل ها و جلوگیری از عفونت و بیماری ها می شود، زیرا سوسک ها ناقل بیماری های فراوان و انواع انگل های مشترک حیوان ها و انسان ها هستند؛ پی گیری این موضوع باعث سلامت خانه و خانواده و در مجموع باعث سلامت اجتماع می شود. برای آشنایی بیشتر با انواع سوسک ها و مضرات آنها به صفحه آشنایی با سوسک و روش های مبارزه با آن مراجعه نمایید. انواع خدمات را می توان به صورت کلی به موارد اشاره شده تقسیم کرد:
از یبن بردن موریانه ها با بهترین روش های ممکن که باعث ریشه کن شدن این حشره خطرناک می شود.
از بین بردن انواع موش ها که با استفاده از بهترین روش های پیشرفته انجام شده و سبب دوری این حیوان کثیف و به وجود آوردن یک محیط سالم و پاک می شود.
از بین بردن انواع پشه های آزار دهنده در محیط منازل با استفاده از سموم مخصوص
زدودن انواع شپش ها و ارائه بهترین روش برای دوری از این حشره که در صفحه شپش ها و روش های مبارزه با آن به صورت تخصصی به این موجودات پرداخته ایم.

از بین بردن تمامی حشرات موذی خانگی

همه ساله در فصولی که هوا گرم می شود شاهد حضور انواع حشرات در خانه و آپارتمان ها هستیم که بزرگترین مشکلی که ایجاد می کنند، از بین بردن آرامش اهالی منزل است. گذشته از حشراتی که سبب انتقال بیماری به انسان ها می شوند، باید به این نکته نیز توجه داشت که اگر آنها با استفاده از اسپری های خانگی حشره کش از بین بروند نیز سبب ایجاد مشکلات تنفسی و فلبی عروقی برای انسان ها می شوند، ضمن آن که برای همیشه از بین نخواهند رفت. سمپاشی های خانگی آسان تر از سمپاشی های مکان هایی مانند کارخانجات، رستوران ها و ادارات هستند با این حال باید به تمامی مراحل کار اشراف داشت و از سم مناسب استفاده کرد که در کمی بعد بیشتر در رابطه با آنها خواهیم گفت.
در سالهای اخیر برخی تصور می کنند که با رنگ و نقاشی منازل به جای سمپاشی می توانند حشراتی مانند پشه یا برخی انواع سوسک را از بین ببرند و همین موضوع دلیل شد بر علاقه برخی هموطنان به نقاشی اما باید گفت که این موضوع صحت ندارد و تا زمانی که منبع و لانه حشرات از بین نروند و تخم ریزی ها ادامه داشته باشد، حشرات نیز حضور خواهند داشت. این موضوع در خانه های قدیمی سازتر بیشتر روی می دهد و بهتر است حتما از یک شرکت سمپاشی کمک بخواهید.

راه های جلوگیری از ورود حشرات به منازل

راه های متداول ورود حشره های موذی به خانه ها عبارت اند از:
ورود تخم حشرات به همراه سایر وسایل (خریدها، وسایل جدید خانه و...)
ورود جاندارانی مثل سوسک و موش از لوله های فاضلاب
راه های ورودی به آشپزخانه از بیرون منزل به دلیل وجود بو و موقعیت مناسب زندگی برای حشرات
باز گذاشتن درب و پنجره ها به هنگام شب و ایجاد روشنایی در داخل منزل
این موارد نشان می دهد که باید درزها و ورودی هایی که ممکن است حشرات از آنها عبور کنند را بپوشانید و سپس سمپاشی انجام بدهید تا دوباره دچار مشکل نشوید.
اگر نمی دانید حشرات از چه مکان هایی وارد منزل می شوند و نیاز به مشاوره دارید، با شماره های مندرج در وبسایت تماس گرفته تا کارشناسان سم گستر افق شما را راهنمایی نمایند.

سم قوی برای حشرات موذی منازل

یکی از بزرگترین چالش ها در بحث سمپاشی، انتخاب سم قوی و مناسب است. بهترین سم برای سمپاشی منازل چیست؟ در خانه ها باید سمی استفاده شود که استفاده از آن برای انسان ها مضر نباشد ضمن آن که بو نداشته باشد و لک از خود بر جای نگذارد و در آخر نیز مدت زیادی برای تاثیر و فراهم نمودن محیط زندگی مناسب برای اهانی خانه نیاز نباشد. نمی توان یک سم را مشخص کرد و گفت این سم برای منازل بهترین گزینه است زیرا باید بررسی کرد که مشکل چه نوع حشره ای است و کدام مورد برای منزل شما مناسب خواهد بود پس در این زمینه بهترین راه صحبت با متخصصان سم پاش است.

نکات مهم پیش از سمپاشی منازل

پیش از شروع سپاشی هر منزلی لازم است چند کار انجام شود که عبارت اند از:
جمع کردن خوراکی های رو باز در سراسر منزل
جمع آوری ظرف های غذاخوری از محیط های روباز
بستن تمامی درب و پنجره ها
خارج کردن حیوانات خانگی
خروج تمامی اهالی از منزل به مدت دست کم 2 ساعت
اطلاع رسانی به همسایه ها (همواره بهتر است تمامی ساختمان باهم سمپاشی شود)

عوامل موثر در بهبود سمپاشی منزل

چند عامل در بهتر شدن و میزان اثر سموم مختلف تاثیرگذار است که به آنها اشاره می کنیم:
سازگاری سموم با سطوح
مقاومت نوع حشره به سم استفاده شده
میزان سم مصرفی
مدت سمپاشی
مدت حضور حشرات در محیط منزل

مراحل سمپاشی منزل

نوع حشره را مشخص کنید
با شرکت سمپاشی تماس بگیرید و درخواست مشاوره نمایید
موارد پیش از سمپاشی رعایت شود
از لباس مخصوص استفاده شود
لانه حشرات مشخص گردد
سمپاشی را آغاز کنید
کمی از بیرون منزل را هم سمپاشی کنید
بعد از سمپاشی درست و صورت را با شوینده مناسب بشویید
آب بنوشید
لباس های سمی را در آفتاب قرار بدهید

مراحل بعد از سمپاشی

پیش از موعد مشخص شده توسط کارشناس سمپاش وارد منزل نشوید
اگر خوراکی بدون محافظ در فضای منزل باقی مانده بود استفاده نکنید
حشرات مرده را هرچه سریع تر جمع آوری کنید
درب و پنجره ها را باز کنید
حدالامکان پارچه و وسایلی که با سم برخورد داشتند را در آفتاب قرار بدهید
صبر کنید تا تمام حشرات از لانه ها بیرون بیایند
لانه و ورودی های حشرات را ببندید
نظافت منزل را رعایت کرده و از تل انبار کردن وسایل بی استفاده خود داری نماییدمراحل بعد از سمپاشی منزل

نحوه از بین بردن سوسک در منازل

سوسک ها ناخوشایند و غیربهداشتی هستند و حضور آنها در منازل آزاردهنده است. خلاص شدن از شر سوسک می تواند مشکل باشد زیرا دو نوع رایج ترش (سوسک آلمانی یا آمریکایی) با استفاده از تکنیک های مختلف از بین می روند و سوسک ها انواع مختلفی دارند که شاید نشود با اسپری های عمومی که از بیرون خریداری می شوند همه آنها را از بین برد. از آنجایی که یکی از بزرگترین مشکلات ایرانیان برای سمپاشی منازلشان در رابطه با سوسک است در ادامه نکاتی را بیان می کنیم که دیدی واقع بینانه تر برای شما در رابطه با این معضل ایجاد نماید.

شناسایی نوع سوسک

اولین قدم برای خلاص شدن از شر سوسک این است که مشخص کنید کدام نوع سوسک را در منزل دارید. برای تعیین نوع سوسک، ابتدا به اندازه آنها نگاه کنید. پس از آن، ویژگی ها و زیستگاه های فیزیکی را بررسی کرده و نوع آن را شناسایی کنید شما می توانید برای راهنمایی از صفحه سوسک و راه های مقابله با آن دیدن نمایید. ممکن است برای گرفتن آنها به یک چراغ قوه یا تخته چسب ناک نیز نیاز داشته باشید. (اگر در مورد شناسایی آنها شک دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید).

بازدید از سوسک

بازرسی مناسب برای موفقیت در برنامه درمان کنترل سوسک بسیار مهم است. این سوالات را باید پاسخ بدهید آیا سوسک ها از نوع کوچک (کمتر از 1 سانتی متر) هستند؟ آیا وقتی چراغ را روشن می کنید تکان می خورند؟ اگر بله اینها معمولاً سوسک های آلمانی هستند. آیا با سوسک بزرگتری رو به رو هستید بزرگتر از 1 سانتی متر) که اغلب در بیرون از خانه هستند و گاهی به داخل هم می آیند؟ اگر سوسک های شما بزرگ هستند برای از بین بردن آنها باید از روش های حرفه ای کمک بگیرید و تنها با استفاده یکی دوباره از اسپری از بین نمی روند.
اولین سوال از فردی که می گوید سوسک دارد این است که "کجا زندگی می کنند و سوسک ها چقدر بزرگ هستند؟" تشخیص صحیح نوع سوسک شما حیاتی است و کلیدی برای موفقیت درمان آلودگی سوسکی است. خلاص شدن از شر سوسک های بزرگسال کوچکتر با خلاص شدن از سوسک هایی که نژاد بزرگ دارند متفاوت است. سوسک ها شبانه رو هستند و در صورت آشفتگی در کل منزل پراکنده می شوند. سوسک های جوان و نابالغ شبیه بزرگسالان هستند اما بال ندارند. هنگامی که سوسک را در خانه خود به درستی تشخیص داده اید، می توانید با موفقیت گزینه های درمانی را برای خلاص شدن از مشکل سوسک خود انتخاب کنید.
سوسک هاس آلمانی کوچک هستند و فقط 1 سانتی متر یا کوچکتر می شود در مرحله بزرگسالان با رنگ قهوه ای طلایی روشن قابل تشخیص هستند. سوسک های کوچکتر، قهوه ای دارای نوارهایی در امتداد بالهای خود می باشند. هر دو این سوسک های کوچکتر در داخل زندگی می کنند و تولید مثل می کنند و برنامه درمان یکسان خواهد بود.
سوسک آلمانی شایع ترین سوسک در منازل است و کنترل آن سخت ترین نوع است. شما این سوسک ها را در مکان هایی که آب یا غذا دارند، مانند آشپزخانه و حمام پیدا می کنید. این سوسک ها معمولاً در پشت و زیر سینک ظرفشویی، اجاق گاز و یخچال زندگی می کنند. این سوسک ها را در آشپزخانه های تجاری در لوله های تخلیه کف پیدا کنید. آنها در مکان های تاریک زندگی می کنند و شب زنده دار هستند. وقتی وارد آشپزخانه یا حمام می شوید و چراغ را روشن می کنید، آنها را می بینید.
این سوسک ها از بیرون خانه تغذیه نمی کنند و خود به خود هم از بین نمی روند بلکه اغلب از یک آپارتمان/ سوئیت به واحد مجاور حرکت می کنند. آنها را در وسایلی مانند چمدان، جعبه و محصولات خواربار به داخل آورده و پس از مدتی متوجه می شوید که زاد و ولد کرده اند. سوسک های آلمانی در داخل زندگی می کنند و تولید مثل می کنند. آنها می توانند در تمام فصل زندگی کنند زیرا در یک محیط گرم و راحت قرار دارند. سوسک های آلمانی از طریق چمدان، مبلمان، کیف های دستی یا جعبه ها از محلی آلوده آورده می شوند. در ماه های گرمتر آنها می توانند از ساختمانی به ساختمان دیگر نقل مکان کنند. در محیط های تجاری می توانند از یک واحد اتصال به سقف سقوط بعدی و لوله کشی و عناصر الکتریکی حرکت کنند.

بهداشت محیط منازل

سومین قدم برای خلاص شدن از شر سوسک، بررسی مسائل بهداشتی است. از آنجایی که سوسک ها نیاز به غذا، آب و محل لانه سازی دارند، حذف این منابع تا آنجا که ممکن است می تواند شما را در از بین بردن آنها کمک کند.

سمپاشی منازل برای مورچه

از دیگر دلایلی که ایرانیان اقدام به سمپاشی خانه های خود می کنند، فراوانی مورچه است. اگر شما هم با این معضل روبه رو شده باشید حتما می دانید که مورچه ها به راحتی با کارهایی نظیر قرار دادن پوست خیار، اسپری های بازاری و مسدود کردن راه لانه از بین نمی روند، همواره بهترین راهار برای از بین بردن مورچه ها در خانه کمک گرفتن از یک شرکت سمپاشی حرفه ای است که یکبار برای همیشه شما را از زیان های این حشرات دور می کند. ما در سم گستر افق با تضمین از بین رفتن مورچه ها سمپاشی انجام می دهیم و شما را دعوت می کنیم تا ابتدا با انواع مورچه ها که در صفحه ای جداگانه به آن پرداخته ایم آشنا شوید.

سمپاشی منازل برای موریانه

موریانه Termite از خانمان سوزترین حشراتی است که می تواند شما را با خود درگیر کرده و آسایش را سلب کند. موریانه ها بندرت به انسان نیش می زنند اما هنگامی که نیش بزنند باعث درد شدید، خارش بی وقفه و تورم بافت ها می شوند. به همین دلیل موریانه ها می توانند باعث ایجاد حساسیت و حملات آسم شوند. آنهایی که مستعد ابتلا به انواع آلرژی هستند، می توانند حساسیت نسبتاً شدیدی در برابر ساس از خود نشان بدهند. پس هجوم موریانه نه تنها می تواند برای خانه یا اموال شما ویرانگر باشد، بلکه می تواند برای سلامتی خانواده شما نیز خطرناک باشد. مدفوع موریانه می تواند باعث واکنش های پوستی شود و مشکلان طولانی مدتی برای سلامتی شما به وجود آید.
موریانه ها تپه های عظیمی می سازند که بیش از عمر آنها دوام آورد و در آن زاد و ولد می کنند. روش های متعددی برای جلوگیری از ورود موریانه به منازل وجود دارد، اما متأسفانه زیاد به آن اهمیت داده نمی شود و بسیاری از گونه ها موفق به یافتن راه هایی برای نفوذ به خانه ها می شوند.شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خانه های خود به ویزه در شمال ایران را خالی برای مدتی رها کرده باش

ید و در زمان برگشت متوجه هجوم موریانه شده باشید. خبر بد اینجاست که موریانه با سموم خانگی و اسپری به هیچ وجه از بین نمی رود و برای رهایی از شر آنها حتما باید از متخصصان کمک بگیرید. اگر با مشکل موریانه در تهران یا گیلان مواجه هستید یا در هرجای ایران نیاز به مشاوره و یاری دارید، تنها کافیست با شماره تلفن های مندرج در وبسایت سم گستر افق تماس بگیرید.

عوارض بعد از سمپاشی منزل

سمومی که شرکت سم گستر افق استفاده می کند شما را دچار مسمومیت نمی کند اما بهتر است که با عوارض احتمالی بعد از سمپاشی برای انسان ها آشنا باشید:
حالت تهول و استفراغ
سردرد
سرگیجه
خارش در گوش و گلو
سخت شدن تنفس
عرق
رنگ پریدگی

قیمت سمپاشی منازل در تهران چقدر است؟

قیمت ها بر اساس نوع حشراتی که با آن ها مواجه هستید و نوع سموم لازمه متفاوت می باشد بنابراین توصیه می کنیم برای کسب مشاوره رایگان و اطلاع دقیق از قیمت سمپاشی منزل خود با شماره تلفن های مندرج در وب سایت پیش‌رو با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. شرکت سمپاشی سم گستر افق تمامی خدمات مرتبط با سمپاشی در استان تهران و استان گیلان را انجام می دهد.
پرسش و پاسخ سمپاشی منازل

بهترین شرکت سمپاشی در تهران کجاست؟

شرکت سم گستر افق که در تهران و گیلان شعبه دارد.

در سمپاشی منازل چه حشراتی از بین می روند؟

تمامی حشرات موذی از بین خواهند رفت.

سم گستر افق از چه سمی برای منزل استفاده می کند؟

شرکت سم گستر افق با ارائه بهترین خدمات در منازل که با استفاده از سموم پشرفته و خارجی آلمانی و فرانسوی بهترین روش و راه حل را برای از بین بردن حشرات موذی ارائه میدهد و یک محیط امن برای افراد خانه ایجاد میکند.

قیمت سمپاشی منازل چقدر است؟

بر اساس متراژ منزل و نوع سموم به کار رفته هزینه ها متغیر هستند لطفا برای مشاوره رایگان در رابطه با قیمت سمپاشی منازل با شماره 09126785059 تماس بگیرید.


ارسال نظر
مرضیه 8 ماه قبل
لغو
پاسخ
0-

برای سمپاشی خونه کارشون عالی بود. خیلی بی سروصدا و خوب انجام دادن اصلام لک نداشت

محمد یک سال قبل
لغو
پاسخ
0-

من از خدماتتون استفاده کردم، راضی بودم بازم استفاده می کنم