شماره مجوز 125/106/2727 ص/98
ساعات کاری 9:00 تا 22:00
Inner Banner
سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان

امتیاز دهید :

سمپاشی مراکز درمانی

وجود حشرات و جانداران موذی در بیمارستان ها می تواند سبب انتقال بیماری های گوناگون شود پس جلوگیری از افزایش شمار آنها در این محیط ها بسیار ضروری است. شاید فکر کنید چون بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی همه روزه نظافت می شوند این موضوع کافی‌ست و محیط های بیمارستانی نیازی به سمپاشی ندارند. ما در سم گستر افق به عنوان شرکت سمپاشی که سالهاست در این زمینه فعالیت داریم اعلام می کنیم که نه تنها بیمارستان ها نیاز به سمپاشی دارند بلکه سمپاشی آنها بسیار حساس است.
کارشناسان ما در سم گستر افق در رابطه با انواع سمپاشی به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهند. تمامی سمومی که توسط این شرکت استفاده می شوند وارداتی از دو کشور آلمان و فرانسه هستند و برای بیمارستان ها از سموم بدون بو و لکه ای استفاده می شود که برای انسان ها بی خطر هستند و حساسیتی ایجاد نمی کنند.
از آنجایی که ویروس کرونا سبب افزایش شمار بیماران در مراکز درمانی شده امروزه نیاز به نظافت و سمپاشی به موقع در این مکان ها بیش از پیش احساس می شود. همین حالا با ما تماس بگیرید تا با چگونگی کار و قیمت سمپاشی آشنا شوید.

خدمات سمپاشی بیمارستان 

مشاوره رایگان
سمپاشی تضمینی
از بین بردن سوسک های بیمارستانی با سموم مخصوص و زیر نظر وزارت بهداشت
از بین بردن انواع پشه با استفاده از برترین سموم خارجی
دفع انواع حشرات موذی با بهترین روش های پیشرفته

 

خدمات نظافت روزانه بیمارستان ها و مراکز درمانی ممکن است برای ضدعفونی کردن محیط کافی نباشد و بیمارستان ها به مکانی تبدیل کند که سبب بالا رفتن میزان عفونت بیماران شود که کمترین آسیبی است که می تواند به بیماران و کادر درمان وارد کند. در مراکز درمانی نیاز است که با استفاده از اسپری های مخصوص محیط ضدعفونی شود تا باکتری ها یا هاگ های میکروسکوپی از بین بروند.

با دریافت مشاوره رایگان از دفتر شرکت سمپاشی تهران سم گستر افق، آسایش را تجربه کنید.